-

 

شرکت شایان راه میهن( شایان پک)

 

شرکت شایان راه میهن از سال 1374 شروع به فعالیت نموده است. فعالیت شرکت از ابتدا در صنعت بسته بندی مواد غذایی بود و بعد از گذشت چند مدت از فعالیت، شرکت وارد صنعت داروسازی شد. و بسته بندی این حوزه را به طور تخصصی مورد پوشش قرار داد. و تا به امروز در این صنعت فعالیت نموده است.

در این راه واردات ماشین آلات بسته بندی (Packaging) داروسازی از جمله ( لیبل پرینتر، بروشور تاکن، دستگاه های پرکن ، دستگاه های برچسب زن و تاریخ زن و ... و همچنین راه اندازی خط بسته بندی ) فعالیت نموده است.

طرف قرارداد ما با شرکت هایی از آلمان ، هلند، اسپانیا و تایوان هستند. و با توجه به بحث تحریم های سال های اخیر تلاش شده است ماشین آلات با کیفیت وارد کشور شود.

شرکت شایان راه میهن ( شایان پک) نمایندگی چندین شرکت را در ایران دارا می باشد از جمله( Godex ) و (Axus )

و در سالهایی که از فعالیت شرکت می گذرد توانسته ایم در صنعت داروسازی با شرکت های بزرگ این حوزه همکاری داشته باشیم.( داروسازی خوارزمی، داروسازی البرز ، دارو سازی لقمان، داروسازی ابوریحان و.....) که تقریبا با 90% شرکت های داروسازی در ایران همکاری داشته ایم و دستگاه های شرکت شایان پک در این داروسازی ها هم اکنون فعالیت می کنند.

علاوه بر بازار داخل در بازار های خارجی (کشوره های غرب آسیا) هم فعال بوده ایم. و دستگاه های وارداتی شرکت در کشورهای آذربایجان، گرجستان، ارمنستان، عراق و ... فعالیت می کنند.

شرکت ما تلاش نموده است که بروزترین دستگاه ها را با بالاترین کیفیت تحویل مشتریان عزیز نماید که موجب رضایت و اطمینان خاطر آنها شود.

هرچند که صنعت بسته بندی بسیار گسترده و وسیع می باشد اما تلاش ما بر این است که علاوه بر صنعت داروسازی در حوزه های آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و لبنی و همچنین مواد شیمیایی فعالیت داشته باشیم.

 

 

-